1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda
  3. Servis ve Teknoloji
Servis ve Teknoloji

Teknik gücü
1. Lepuda Ar-Ge ekibi, motor sektöründe 10 yılı aşkın tasarım birikmiş tecrübesi var üst düzey mühendis olmak üzere daha bir yarısından 20 kişi tarafından açıyor.
2. Bir karmaşık ve iyice düşünülmüş bir tasarım, yüksek kaliteli ürün hayatıdır. Bu yüzden her zaman bizim motorlu üretim hattı, yani tasarım sürecinin çok başında olası güvenlik riskleri önlemek için arıyorlar.
3. Lepuda olarak, bireysel motorlu tasarım gereksinimleri tam olarak memnun olacaktır. Bunun yanı sıra, profesyonel çizimler ve standardize talimatlar kullanıcılara farklı kurulum ve operasyon rehberlik vermek için takdir edilmektedir.

Servis
1. Seçtiğiniz modelin hangi tür hakkında net değilse endişelenmeyin. Biz size rehberlik edecek uzmanları var. Numuneler bir ön test için müşteriler için verilmiştir.
2. Sıkı kalite kontrol sistemi: hammadde tespiti, üretim süreci algılama, paketlemeden önce algılama. Biz motorlar kalitesini garanti etmek için alay laboratuar test ekipmanları bir bütün set var.
3. Bizim motorlar 5 yıl garanti süresi ile, RoHS ve REACH tarafından onaylıdır.
4. Lepuda biz o kötü-gerçekleştirilen motorlar için 48 saat içinde size ayrıntılı bir 8D raporu vereceğini vaat etmiştir. Ve müşteri uyumlu 24 saat içinde ele alınacaktır.
5. Çekirdek parçası kontrolü: şaft titreşim algılama titreşim değeri en fazla 0.002 den olduğundan emin olmak için alınır; kaba, düz tutmak, hem de gürültü azaltmak ve motor sorunsuz çalışmasına izin bitirme ve cilalama işlemleri rotor yüzeyinde yapılır; Bir kısa devre algılama motorun özelliklerini sağlamak için kabul edilir; Gürültü standart aralık içinde kontrol edilir.
6. Numune Teslim süresi: 15 gün daha az.
7. Ürün teslim süresi: 20 günden az.
8. OEM servisi mevcuttur.

Foshan Shunde Lepuda Motor Co,. Ltd.

Tel.: +86-757-26395502
Fax: +86-757-26609198
ext 502