1. Ana Sayfa
  2. Ürünler
Gölgeli Kutup Motor Bir gölgeli kutuplu motor bir tür AC tek aşama endüksiyon motoru Bu ve benzeri çıkıntı kutbu, gölgeleme bobin, stator sargısı, rulman, rotor oluşuyordu ve. gölgeli kutuplu motor en seçkin özelliği onun son derece basit yapısı ve düşük maliyetli olduğunu.
Su Pompası Su pompası mekanik güç ile sıvıları hareket cihazın bir türüdür. Sen kendi uygulamaları görmek bekleniyor enerji santralleri, kağıt sanayi, inşaat, belediye yarar, endüstriyel kullanımlar, tarım sulama, çelik tesisleri, Ve bircok digerleri.
Çapraz akış fan Çapraz akış fanı etkili bir şekilde homojen laminar hava akımı üreterek aşırı ısınmasını bileşenleri tutmak için kullanılan cihazın bir türüdür. Bu yaygın olarak uygulanmıştır Egzoz fan, ısıtıcı, elektrikli şömine, fırın, hava perdesi, ve diğerleri.
Kondansatör Motor Basit yapısı, hızlı başlangıç ve istikrarlı çalışan iyi özelliklere sahip, kondansatör motorlar yaygın olarak kabul edilmektedir elektrikli fanlar, egzoz fanları, ocak davlumbaz ve diğer ev aletleri.
Santrifüj FanRadyal fan hareketli hava amacıyla hava akımı hızını artırmak için dönen çarkları kullanır mekanik cihaz bir türüdür. Hava eşit bir boşluğa sabitlenmiştir, böylece fanı sabit bir hacimde hava pompalar.
DC MotorDC motoru (doğru akım motoru) bir manyetik alan mekanik güce doğru akım elektrik gücü dönüştürmek için tasarlanmış bir elektrikli cihaz, bir tür. Küçük DC motor temel olarak kullanılmaktadır oyuncaklar, elektrikli aletler ve ev aletleri.