1. Ana Sayfa
 2. Ürünler
 3. Çapraz akış fan

Çapraz akış fan

Çapraz akış fanı etkili bir şekilde homojen laminar hava akımı üreterek aşırı ısınmasını bileşenleri tutmak için kullanılan cihazın bir türüdür. Bu yaygın olarak uygulanmıştır Egzoz fan, ısıtıcı, elektrikli şömine, fırın, hava perdesi, ve diğerleri.

Lepuda, çapraz akışlı fanlar mevcuttur 30, 48, 60, 61, şartnamede çeşitlenmesi 63 ve 68 serileri. Ayrıca, bu şekilde, çapraz akışlı fan bileşenleri rüzgar türbini ve rüzgar kabuk de bulunmaktadır. 6 milyon setleri yıllık satış hacmi ile, gerçekten Çin'in en büyük karma akışlı fan üreticisi. Bizim payı Çin çapraz akışlı fan pazarında% 70 kadardır.

  1. AC 30 Serisi AC 30 serisi çapraz akışlı fan rüzgar kabuk için rüzgar türbini ve galvanizli sac için malzeme olarak alüminyum ile tasarlanmıştır. Her iki malzeme yüksek sertlik özelliği. Geribildirim formu
  1. AC 48 Serisi AC 48 serisi çapraz akış fanı için, alüminyum ve galvanizli sac ile rüzgar kabuğu ile rüzgar türbini tasarımı. Özellikle uygulamalar bulur ısıtma üniteleri, elektrikli şömine, soğutma üniteleri, havalandırma ürünleri, diğerleri arasında. Geribildirim formu
  1. AC 60 Serisi Uygulamalar: ısıtma üniteleri, elektrikli şömine, fırın, aspiratör, vb
   Türbin çapı: 60mm
   Türbin uzunluğu: 180mm, 240mm, 300mm, 360mm (özelleştirilebilir)
   Geribildirim formu
  1. AC 65 Serisi Uygulamalar: ısıtma üniteleri, soğutma sistemleri, elektrikli şömine, hava perdesi, vb
   Türbin çapı: 65mm,
   Türbin uzunluğu: 180mm, 240mm, 300mm, 360mm
   Geribildirim formu

Bizim avantajlar:
1. Lepuda stator rotor, rüzgar türbini ve gövde dahil olmak üzere çapraz akış fan çekirdek parçaları diğer tüm üreticiler ile karşılaştırarak yüksek güvenilirlik gösteren bağımsız üretilmektedir.
2. gelişmiş rüzgar kabuk kaynak ve perçinleme ekipman istihdam edilmektedir.
3. gelişmiş bakır kaynak cihazı 20 kişi her makine için bir gün bir işçi kesimi için izin verir.